www

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

GEODETA

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe średnie/wyższe
– doświadczenie na podobnym stanowisku / w pracach terenowych
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym programu C-Geo)
– znajomość obsługi podstawowych instrumentów geodezyjnych
– prawo jazdy kategorii B
– komunikatywność
– umiejętność pracy w zespole
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– chęć zdobywania wiedzy i poznawania nowych rozwiązań

Mile widziane:
– znajomość oprogramowania AutoCAD

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
– pracę w młodym zespole
– pracę głównie na terenie powiatu nowosolskiego (bez delegacji)
– możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz pełną ofertę pracy PDF: Oferta pracy TOP-GEO.pdf

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L 2016 Nr 119, str. 1) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Usługi Geodezyjno-Kartograficzne TOP-GEO Jarosław Trojanowski danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Geodezyjno-Kartograficzne TOP-GEO Jarosław Trojanowski z siedzibą w Nowej Soli.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Kontakt

TOP-GEO Jarosław Trojanowski
Usługi Geodezyjno-Kartograficzne
Moniuszki 8/15, 67-100 Nowa Sól

tel. 605 062 864
e-mail: biuro@geodezja-nowasol.pl


Zapraszamy do naszego biura:
od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Istnieje możliwość umówienia spotkania
w innych godzinach.